Anasayfa / Cavalier King Charles

Cavalier King Charles

Cavalier King Charles

Cavalier Yavrular Mağazamızda

0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier ilanları

Cavalier yavrularımız ırk garantili olup, resimler temsili değil gerçektir. 0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier ilanları

0554 348 69 36 Devamını Oku »

Satılık Ruby Cavalier

0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier

Devamını Oku »

Ruby Cavalier

0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier Yavrularımız

Devamını Oku »

Satılık Kavalyer yavruları

Satılık Kavalyer yavrularıSatılık Kavalyer yavrularıSatılık Kavalyer yavrularıSatılık Kavalyer yavruları Satılık Kavalyer yavruları Köpekler Hakkında Bilgiler Sahibine çok sıkı bir şekilde bağlı olan hayvanlardan biri de köpek olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle sadakati yüksek olan bu hayvanlar, insanların gerçekten önemli bir dostu gibidir. Ortalama olarak 15 ila 20 yıl arasındaki köpek ömrü, bu yılları beraber geçireceğinizin habercisidir. Dünyanın değişik yerlerinde iklime uyum ... Devamını Oku »

Cavalier Yavrusu

Bir köpek bakımını üstlendiğiniz zaman onun bütün ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Özellikle de zaruri ihtiyaçlar içerisinde beslenmenin çok ayrıcalıklı bir yeri vardır. Son derece uzman olan kişiler tarafından hazırlanmış formüller, kaliteli ve kullanışlı köpek maması üretiminde çok iyi sonuç vermiştir. Özellikle köpeklerin zarlı ihtiyaçları belirlenerek hazırlanmış olan köpek maması ile birlikte, ihtiyaçları karşılamak çok daha kolaydır. Köpek beslenmesi esnasında köpeklerin alması gereken ... Devamını Oku »

Cavalier King Charles

Köpek Bakımı Köpek beslemek ve bir dost kazanmak isteyen insanlar için sayısız fırsat şekli var. Özellikle istediğiniz türde bir köpek sahibi olabilir ve onu yavru olarak alabilirsiniz. Bu andan itibaren köpek bakımı konusunda mutlaka sizin de dikkat etmeniz gereken çok önemli hususlar bulunmaktadır. Herhangi bir yavru köpeği ilk aldığınız zaman öncelikle olarak bir veteriner ile iletişim kurmalısınız. Kimi zaman randevu ... Devamını Oku »

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)