Anasayfa / Kafkas Çoban / Özel renk kafkas çoban köpeği yavrumuz

Özel renk kafkas çoban köpeği yavrumuz

Yağız Pet Club ailesinden merhaba ;
Yavrularımız şuan 63 günlükler
21 ve 31. Günlerde parazit uygulamaları yapıldı.

 1. Günde puppy dp uygulaması yapıldı.
  60.günde Karma 1 aşısı yapıldı.
  Yavrularımız biyolojik olarak anne altındaki sürelerini tamamlamış olup günü gelen uygulamalar veteriner hekimimiz tarafından yapılmıştır.
  Firmamızdan teslim aldığınız bebeklerin 7 gün sağlık garantisi olup ömür boyu ırk garantisi yazılı ve firma kaşeli şekilde sözleşme ile teslim edilmektedir.
  Firmamızda yavrularımız için veteriner hekimimizin uygun besleme koşullarını gözeterek seçtiği Royal Canin profesyonel seri mamalar kullanılmaktadır.Firmamızda teslim alınan her bebek için 7/24 bilgi ve destek sağlanmaktadır.
  Firmamızdan teslim aldığınız her bebeğin uzman veteriner kadromuz tarafından ilk kontrol ve bilgilendirmesi ücretsiz sağlanmaktadır.
  Yavrunuzu teslim aldıktan sonra uzman danışmanlarımızdan tuvalet eğitimi ve genel bakımıyla ilgili destek almayı unutmayınız bununla ilgili uzman eğitmen ve hekimlerimizin hazırladığı makaleleri ve danışmanlık bilgilerini almayı unutmayınız..
  Firmamız Tarım İl Müdürlüğü tarafından onaylı ve ruhsatlı bir işletmedir lütfen teslim aldığınız bebeğin her zaman hangi koşullarda ve hangi kurumlar tarafından teslim edildiğini lütfen araştırın firma belge ve evraklarını sorgulayın yasal olmayan devlet kontrolü olmayan kurumlardan teslim almayın onların ve sizin sağlığınız için destek vermeyin !!
  BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Open chat