Anasayfa / Köpek Irk Özellikleri / Amerikan Bulldog Özellikleri

Amerikan Bulldog Özellikleri

Amerikan Bulldog

İnsanların evinde beslemek için tercih edeceği ve isteyeceği hayvanlardan biridir Amerikan Bulldog. Enerjik ve sadık yeni ön planda olan bu hayvan baskın karakteri ile dikkat çekmektedir. Kendinden çok emin bir yapıya sahip olan dost canlısı hayvan aynı zamanda nezaket yönünden oldukça önemli özelliklere sahiptir. İnsanlara karşı çok samimi ve sadakat üst düzeyde olan hayvan, diğer köpeklerle iyi ilişkiler içerisinde bulunur. Köpek beslemek ve sadakati yüksek bir dost bulmak isteyenler için bu köpek cinsi gerçekten mükemmel bir tercih olarak kendini göstermektedir. Eğitim konusunda önemli bir alt yapıya sahip olmakla beraber sıcakkanlı yapısı ve dostluk kurmak kabiliyeti, gerçekten bu köpeği çok özel bir noktaya getirmiştir.

Amerikan Bulldog Özellikleri

Kaslı ve güçlü yapısıyla dikkat çeken Amerikan Bulldog  gerçekten insanların beslemek isteyeceği bir hayvan türü olarak dikkat çekmektedir. Kaplan desenli, kırmızı ve kahverengi yanı sıra, beyaz rengi ile birlikte çok hoş bir görüntüye sahiptir. Erkeklerde 30-58 kilogramağırlık dişilerde ise 27-41 kilogramağırlık ortalama özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Boy ölçüleri ise erkeklerde 50-71 cm dişi cinslerde ise 50-61 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Kendine iyi bir dost bulmak isteyen insanlar için bu köpek cinsini rahatlıkla önerebiliriz. Sadık ve enerjik yapısıyla dikkat çeken hareketli köpek egzersiz ihtiyacı duymaktadır. Köpeği ile gezmek isteyenler için iyi bir tercih olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara