Anasayfa / Köpek Irk Özellikleri / Çin Creste Özellikleri

Çin Creste Özellikleri

Çin Creste

Sorguçlu olarak bilinen Çin köpeği oldukça eski dönemlerden beri yaşayan türlerden biridir. Kuyruk ve baş bölgesindeki tüylerin oluşumu itibarıyla 16 andıran bu süs köpeği ırkı gerçekten ilgi çekici yapısı ile birlikte insanların tercihi olmaya devam etmektedir. Bir süs köpeği ve cins köpek yapısıyla hayat dolu enerjisini en iyi şekilde dışarı yansıtan Çin Creste atik ve mutlu görüntüsü ile birlikte çok seveceğim bir yapıya sahiptir. Çabuk öğrenir iyi huyludur ve ailenizin bir parçası olmak için gerçekten ideal bir tercih olarak kendini göstermektedir. Uzakdoğu köpek türlerinden biri olan bu muazzam hayvan Çin menşeili olduğu gibi Meksika ve Afrika yine bağırmanın kökeni olarak bildiğin yerler olarak karşımızdadır.

Çin Creste Özellikleri

Tüysüz yapısı ile birlikte son derece ilginç renkleri bu hayvana gerçekten farklı bir nitelik katmaya devam ediyor. Mavi krem ve çikolata renginin yanısıra siyahla beraber kayısı rengi bu hayvanın çok daha nitelikli görünmesine katkı sağlamaktadır. Boy oranı ise erkeklerde 28-33 cm dişilerde ise 23-30 cm arasında değişmektedir. Hem evinizde hem de bahçenizde hayat dolu bir arkadaş ve dost arıyorsanız bu sadakat yüksek hayvan sizin için gerçekten iyi bir tercih olacaktır. Alışılmışın dışında yapısı ve dikkat çekici güzelliği ile çok hoş bir görüntü ortaya koyan bu muazzam hayvan cins köpek beslemek isteyen insanlar için gerçekten mükemmel bir tercih olduğunu göstermektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara