Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Hayvanlarla insanların duygudaşlık konusundaki yaklaşımları, birbirine en ideal dostun ön plana çıkmasını sağladı. 2006 yılından beri bu konuda çok ciddi çalışmalar yapıyoruz ve birbirinden kaliteli köpek ırklarını sizinle aynı ortamda buluşturuyoruz. Koruyucu ve sadakat özelliği üst düzeyde olan bu güzel hayvanlarla kurduğunuz ilişkilerde, firmamız gerçekten önemli ve etkili bir rol oynuyor. Dünya üzerinde herkesin saygı duyduğu ve farklı olarak gördüğü köpek ırkları konusunda, uygun fiyatlarla beraber sizin için çözüm oluşturuyoruz. Çevrim içi olarak İnternet üzerinden sadakat yüksek bir köpek cinsi ihtiyacınızı her zaman en iyi şartlarda karşılamaya devam ediyoruz. Bu muazzam cinsinin farklılıklarını ve özelliklerini sizin için detaylı bir şekilde anlattık ve tedarik konusunda da size gereken yardımı yapıyoruz.

Misyonumuz

Üstlendiğimiz sorumluluk itibariyle çok sadık ve mükemmel bir dost olan köpek ırklarına sizinle bir araya getirmek bizim temel görevimiz.Yağız Pet Club ( EvcilYavru.Com )  olarak bu zamana kadar ihtiyaç karşıladık ve bundan sonraki süreçte yine sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şartlarda karşılamayı bir görev olarak kabul etmiş durumdayız. Bakımlı, sadakati yüksek ve koruyucu özelliği ön planda olan hayvanlarla birlikte muazzam bir dostluk için çalışmalarımız devam ediyor.

Vizyonumuz

En zorlu koşullarda bulabileceğiniz cins ve ırkları sizinle buluşturmak için çalışmalarımız devam edecek. Sağlıklı bakımlı ve tam aileniz için ideal bir dost olacak hayvan seçeneklerini sizinle aynı ortamda buluşturmak yine bizim görevimiz olacak uygun fiyatlı çözüm ve makul fiyatlı karşılama konusundaki avantajlarla birlikte eviniz için muazzam bir cins köpek ihtiyacınız yine sitemiz tarafından karşılanacak.

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara