Anasayfa / Köpek Irk Özellikleri / Pomeranian Boo Özellikleri

Pomeranian Boo Özellikleri

 

Pomeranian Boo

Son derece şirin ve hayat dolu görüntüsünün yanı sıra sahip olduğunuz zaman size mükemmel bir dost olarak sıcak ilişkiler için mükemmel bir köpek karşınızda. Hareketli sevecen ve adeta bir oyuncak köpek gibi yapısıyla dikkat çeken bu muazzam hayvan hem çocukların hem de diğer canlıların dostu olabiliyor. Gürültücü ve geçimsiz olduğu dönemler olmakla beraber zeki olan bu hayvan eğitim aldığında hiç sorun çıkarmıyor ve gerçekten insanların ideal dostu olarak dikkat çekiyor. Evde sizinle beraber bir hayatı paylaşan ve belki de en iyi dostlarınızdan biri olmaya aday olan Pomeranian Boo çok hoş ve ışıltılı görüntüsü ile beraber insanları gerçekten hayretler içerisinde bırakan bir köpek türüdür. Ufak tefek ve sevgi ilgi bekleyen bu muazzam hayvan size tavsiye edilecek mükemmel köpek türlerinden biridir.

Pomeranian Boo Özellikleri

Kıvrık kuyruğu ve inanılmaz yüz ifadesi ile birlikte son derece sevecen ve dikkat çekici hayvan olan Pomeranian Boo küçük boy köpek türleri içerisinde gerçekten ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Özellikle evin içi adana çok uygun olan bu hayvan türü erkeklerde ve dişilerde aynı ölçülere sahiptir. 18-30 cm yükseklik hem erkekler hemde dişi de standart bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Ağırlık ise yine dişi deve erkekte 1-3 kilogram arasında değişmektedir. Bazen çok havlıyor bilen ve gürültü çıkaran hayvanın alacası eğitim ile ve yetiştirme tarzı ile birlikte bu tip sorunları geride bırakacağını söyleyebiliriz. Köpek besleyen insanlar için gerçekten özellikle ev içinde mükemmel bir ırk ve seçenek burada karşınızdadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara