Anasayfa / Etiket Arşivi: akbaş

Etiket Arşivi: akbaş

Akbaş Özellikleri

akbaş çoban köpeği özellikleri

  Akbaş Köpekler insanların en sadık dostudur. Hayvanlar içerisinde insana en yakın olarak bilinen köpek ırkı, çok çeşitli cins hayvanlardan oluşmaktadır. Cesur ve korkusuz yapısıyla ailesine çok bağlı bir yapı sergileyen Akbaş çoban köpeği bizim topraklarımızda özgü mükemmel bir ırktır. Özellikle sürü koruma köpeği olarak tercih edilen Anadolu’nun bu kendine özgü güzel hayvanı çiftliklerde tercih edilen çok sadık ve koruyucu ... Devamını Oku »

Satılık Akbaş Yavruları

    Satılık Pet Club Garantisiyle Satılık Köpek Yavruları   >ilanlarımızdaki resimlerimiz yavrularımıza aittir kesinlikle temsili resim kullanılmamaktadır… > Zamanı gelmiş bütün aşı ve parazit uygulmaları veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmıştır (iç ve dış parazit puppies dp ve puppies korona ) >Yavrularımızın hepsi %100 safkan olup ırk garantilidir.. >Gelip yavruları anne altından seçebilirsiniz. > Yavrularımız 24 saat veteriner hekim kontrolünde olup ... Devamını Oku »

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara