Anasayfa / Etiket Arşivi: Bichon Frise

Etiket Arşivi: Bichon Frise

Satılık Bichon Firse Yavruları

Yağız Pet Club www.evcilyavru.com farkıyla birbirinden güzel ırk garantili yavrularımız sizlerle  0554 348 69 36 Devamını Oku »

Bichon Frise Özellikleri

  Bichon Frise Son derece küçük ve sempatik yapısıyla dikkat çeken Bichon Frise  gerçekten ilginç ve dikkat çekici köpek cinsleri arasında bulunmaktadır. İsmim Fransızcadan gelmektedir ve kıvırcık tüylü kucak köpeği anlamını taşımaktadır. Oldukça ufak tefek bir hayvan olmakla beraber sevecen nazik ve oyunculuk özelliği ön planda olan bir hayvan türüdür. Adeta hayat dolu görüntüsünün yanısıra insanlarla kurduğu dostluk ve arkadaşlık özellikleri ... Devamını Oku »

Bichon Frise

    Satılık Pet Club Garantisiyle Satılık Köpek Yavruları   >ilanlarımızdaki resimlerimiz yavrularımıza aittir kesinlikle temsili resim kullanılmamaktadır… > Zamanı gelmiş bütün aşı ve parazit uygulmaları veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmıştır (iç ve dış parazit puppies dp ve puppies korona ) >Yavrularımızın hepsi %100 safkan olup ırk garantilidir.. >Gelip yavruları anne altından seçebilirsiniz. > Yavrularımız 24 saat veteriner hekim kontrolünde olup ... Devamını Oku »

Hemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)