Anasayfa / Etiket Arşivi: cavalier yavruları

Etiket Arşivi: cavalier yavruları

Cavalier King Charles

Cavalier King Charles yavrularımız 0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier Yavruları Mağazamızda

 0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier ilanları

0554 348 69 36 Devamını Oku »

Cavalier

Devamını Oku »

Cavalier Yavrularımız

Devamını Oku »

Cavalier Yavrusu

Bir köpek bakımını üstlendiğiniz zaman onun bütün ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Özellikle de zaruri ihtiyaçlar içerisinde beslenmenin çok ayrıcalıklı bir yeri vardır. Son derece uzman olan kişiler tarafından hazırlanmış formüller, kaliteli ve kullanışlı köpek maması üretiminde çok iyi sonuç vermiştir. Özellikle köpeklerin zarlı ihtiyaçları belirlenerek hazırlanmış olan köpek maması ile birlikte, ihtiyaçları karşılamak çok daha kolaydır. Köpek beslenmesi esnasında köpeklerin alması gereken ... Devamını Oku »

Cavalier Yavrusu

Cavallier Bakım Ve Eğitim Hayvanlarda bakım ve eğitim gerçekten çok önemli konular. Özellikle de eğitime uygun yapısıyla dikkat çeken bu hayvanlar, özellikle yavru oldukları süreçte eğitimi çok daha iyi bir şekilde anlayabilir ve kavrayabilir. Son derece eğitim açık yapısı ile dikkat çeken Cavallier nezaketli bir yaklaşımı ile birlikte bu eğitime cevap verecektir. Akıllı bir hayvandır ve eğitilebilirlik oranı bu alanlarda ... Devamını Oku »

Cavalier Yavrularımız

Birleşik krallık kökeni bir ırk olan Cavallier, hem rengi hem de tüyleri ile birlikte küçük köpek türleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Oldukça sevecen ve bir o kadar da duygusal yapıya sahip olan bu hayvan, cüssesine oranla bakıldığı zaman oldukça korkusuz ve cesaretli bir yapıya sahiptir. Aslında oldukça sabırlı ve dikkatli bir hayvan türü olarak Cavallier karşımıza çıkmıştır. İnsanlar ... Devamını Oku »

İstanbulda Satılık Cavalier Yavruları

Cavallier Birleşik krallık kökeni bir ırk olan Cavallier, hem rengi hem de tüyleri ile birlikte küçük köpek türleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Oldukça sevecen ve bir o kadar da duygusal yapıya sahip olan bu hayvan, cüssesine oranla bakıldığı zaman oldukça korkusuz ve cesaretli bir yapıya sahiptir. Aslında oldukça sabırlı ve dikkatli bir hayvan türü olarak Cavallier karşımıza çıkmıştır. ... Devamını Oku »

Cavalier Yavruları Mağazamızda

    Cavalier King Charles Daha çok bayanların tercih ettiği bir köpek cinsi olan Cavalier King Charles birleşik krallık cinslerinden bir olmakla beraber çok hoş ve sempatik yapısıyla dikkat çekmektedir. Şirin küçük ve heyecanlı yapısıyla dikkat çeken bu hayvan her ne kadar ufak tefek olsa da inanılmaz derecede korkusuz yapısıyla dikkat çekmektedir. Kendisinin çok güçlü olduğunu düşünen bir hayvan aynı zamanda oyunculuk ... Devamını Oku »

Hemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)