Anasayfa / Etiket Arşivi: çin creste

Etiket Arşivi: çin creste

Çin Creste Özellikleri

Çin Creste Sorguçlu olarak bilinen Çin köpeği oldukça eski dönemlerden beri yaşayan türlerden biridir. Kuyruk ve baş bölgesindeki tüylerin oluşumu itibarıyla 16 andıran bu süs köpeği ırkı gerçekten ilgi çekici yapısı ile birlikte insanların tercihi olmaya devam etmektedir. Bir süs köpeği ve cins köpek yapısıyla hayat dolu enerjisini en iyi şekilde dışarı yansıtan Çin Creste atik ve mutlu görüntüsü ile ... Devamını Oku »

Çin Creste

      Evcil yavru cane corso ilanları Satılık Pet Club Garantisiyle Satılık Köpek Yavruları >ilanlarımızdaki resimlerimiz yavrularımıza aittir kesinlikle temsili resim kullanılmamaktadır… > Zamanı gelmiş bütün aşı ve parazit uygulmaları veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmıştır (iç ve dış parazit puppies dp ve puppies korona ) >Yavrularımızın hepsi %100 safkan olup ırk garantilidir.. >Gelip yavruları anne altından seçebilirsiniz. > Yavrularımız 24 ... Devamını Oku »

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara