Anasayfa / Etiket Arşivi: evcil yavru köpek ilanları

Etiket Arşivi: evcil yavru köpek ilanları

Köpek ilanları

köpek ilanları

  İnsanlar başka bir canlıyı kendine dost olarak kabul ettiği zaman köpekler ilk sırada gelmeye devam ediyor. İnanılmaz derecede çeşitli ırk zenginliği ile birlikte tam da size uygun bir köpek bulmak inanın şimdi çok zor olmayacak. Detaylı bir şekilde hazırlanmış köpek ilanları doğru köpeği bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Irk özellikleri ve köpek cinsinin kendine has yapısı ile birlikte belki ... Devamını Oku »

Evcil Yavru ilanları

  www.EvcilYavru.Com Web sitemize hoş geldiniz. Birbirinden güzel evcil yavru ırklarımız ile hizmetinizdeyiz.. Tüm ırklarımız secereli olup, sağlık karneleri ile teslim edilmektedir. Yavruyu sahiplendikten sonra 7/24 bakım , sağlık vb konularda yardım alabilirsiniz. Sizler için en güzel evcil yavru dostlarımızla karşınızdayız.. Yağız Pet Club   Evcil Yavru ilanları   Evcil Yavru Köpek ilanları Devamını Oku »

Pekinez

    Satılık Pet Club Garantisiyle Satılık Köpek Yavruları   >ilanlarımızdaki resimlerimiz yavrularımıza aittir kesinlikle temsili resim kullanılmamaktadır… > Zamanı gelmiş bütün aşı ve parazit uygulmaları veteriner hekimlerimiz tarafından yapılmıştır (iç ve dış parazit puppies dp ve puppies korona ) >Yavrularımızın hepsi %100 safkan olup ırk garantilidir.. >Gelip yavruları anne altından seçebilirsiniz. > Yavrularımız 24 saat veteriner hekim kontrolünde olup ... Devamını Oku »

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara