Anasayfa / Amerikan Cocker / istanbulda Satılık Amerikan Cocker Yavruları

istanbulda Satılık Amerikan Cocker Yavruları

Amerikan Cocker Eğitim Ve Bakımı

Başka hayvanlarla çok iyi geçinen Amerikan Cocker, çok saldırgan değildir ve öngörülebilir davranışlarla birlikte iyi bir köpek türü olarak dikkat çekmektedir. Hem sıcakta hem de soğukta dayanıklı yapısı ile birlikte, zaten bu görüntü çok şeyi anlatmak durumundadır. Tüyleri ve sarkık kulakları ile birlikte gerçekten kendine özgü bir hayvan türü karşımıza çıkmış durumdadır.Eğitim konusunda özellikle köpek sahibine çok önemli görevler düşmektedir. Israrcı olmanız ve eğitim sürecini mutlaka tamamlamanız önemlidir. Eğer eğitim konusunda başarılı olmazsanız, ilerleyen zamanda bundan pişmanlık duyabilirsiniz.

Otoriter tavırlar gereklidir ve eğitim sürecinin başarılı olması için bir zaruret olarak kendini göstermektedir. Eğer bu tavırlar ortaya koyacak olursanız eğitimde başarılı olursunuz. Aksi takdirde karşınıza denetimsiz ve şımarık bir köpek çıkmış olur. Genellikle iyi huylu bir köpek olarak bilinen bu muazzam hayvan, sahibi ile etrafındaki insanlarla çok iyi ilişki kurması ile tanınır. Buradaki iyi ilişkiler geliştirmek istiyorsanız, hayvanın eğitim ve bakım sürecini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerçekten önemli olacaktır.

Sevecen yapısı ve hoş görüntüsü ile birlikte çocukların daha çok sevdiği bir köpek türü karşımızdadır. Aynı şekilde tüylü ve muazzam görüntüsü ile birlikte, enerji düzeyi çok fazla üst düzey olmayan bir hayvan türü karşımıza çıkmış durumdadır. Yaklaşık olarak 15 yıl boyunca iyi bir dosta sahip olmak istiyorsanız, öncelikle olarak eğitim sürecini doğru ve sorunsuz bir şekilde geçirmelisiniz. Hayvan türü sağlıklı bir eğitim ve doğru bir bakım ile birlikte yıllar boyu sizin için iyi bir dost ortaya çıkaracaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara