Anasayfa / Pomeranian Boo / Pomeranian Yavrularımız

Pomeranian Yavrularımız

Pomeraian Eğitimi Ve Genel Bakım

Genellikle uzun tüylü hayvanların bakımı konusunda çok dikkatli davranmak gerekmektedir. Bir şekilde tilki görüntüsünü andıran bu muazzam hayvan, küçük köpek türleri içerisinde çok sevecen ve eğitime uygun yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu konuda eğitilebilirlik ve hayvanların özellikleri, gerçekten önemli bir şekilde ön plana çıkmaktadır. Sadece yılda bir kez tüy döken bu hayvanın, bakımı gerçekten çok aşırı sorumlu değildir. Çok aşırı banyo yaptırmadan gerçekleştireceğiniz bakım gerçekten çok daha doğru bir tercih olacaktır. Düzenli bir diş fırçalama ile birlikte bu bakım konusunda siz de hayvanın sahip olarak üzerimize düşen görevi yapmalısınız.

Pire ve kene gibi tehlikelere karşı bu hayvanın bakımı konusunda sizin de izlemeniz gereken yollar vardır. Sağlıklı bir bakım ve eğitim konusundaki destek ile birlikte fedakâr bir dost ve sağlıklı bir hayvan burada karşımıza çıkmaktadır. Kayıtlara kuzey kutbunun en küçük köpek türü olarak geçmiş olan Pomeraian, ilginç yapısı ve sevecen yönü ile birlikte insanların mükemmel bir dostudur. Çocuklar ile uyum sağlama problemi yaşamayan bu muazzam hayvan, eğitim konusunda birazcık ısrar gerektirebilir.

Azimli ve ısrarcı olduğunuz zaman eğitim sonucunu daha kolay saatlerde almanız mümkün olmaktadır. Pek çok farklı köpek türü ile birlikte ilişkilerini çok iyi düzenlenmiş olan insanlar için,Pomeraian gerçekten sıradışı ve etkileyici bir hayvan türü olarak karşımıza çıkmaktadır. 1700 ve 1800 ‘lü yıllardan bugüne kadar önemli ve asil bir köpek ırkı, zaman içerisinde gelişim göstermiş ve bugünkü durumunu bu gelişimle beraber ortaya koymuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Hemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)