Anasayfa / Shih Tzu / Satılık shih tzu yavruları

Satılık shih tzu yavruları

Shin Tzu Eğitimi

Hareket dolu ve muazzam güzel görüntüsü ile heyecan yaratan köpek türleri içerisinde, Shin Tzu gerçekten çok özel bir yere sahiptir. Tüy dökmeyen bu hayvanın evler için son derece müsait bir tercih olduğu bilinmektedir. Çocuklarla çok iyi geçinen ve insanları çok seven bu hayvan türünün, eğitim konusunda önemli avantajları bulunmaktadır. Küçük ve heyecan dolu olmakla beraber hayat dolu yapısı insanlar için bu havayı çok daha verimli hale getirmiştir. Eğitimde devamlılık önemlidir ve israf konusunda mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Evcilleştirme ve eğitim konusunda elbette ki çok zorlu süresi karşınıza çıkabilir. Yine de bu konuda sabırlı olmanız ve eğitim konusunda çok ısrarcı olmanız büyük önem taşımaktadır.

Azimli bir şekilde vereceğiniz eğitim konusunda, Shin Tzu ile ilişkileriniz çok daha iyi bir noktaya gelecektir. Bu havanın bakım konusunda da çok ilgiye ihtiyacı vardır her ne kadar tüy dökmeyen bir hayvan olsa da uzun tüylü olması tüy karışıklıkları için sıkıntı ortaya koyabilir. Tüylerin düzenli bir şekilde taranması iyi bir bakım olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de yemek sonrasında hayvanın yüzünü silmek yine gerekli bakımlardan biridir.

Karakter yapısı çok ilginç olan bu hayvan oldukça akıllı bir köpek türü olarak bilinmektedir. Gerekli bakımları doğru bir şekilde yaptığınız zaman bu hayvanın bakım konusundaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamış olursunuz. Oyun oynama ve diğer köpeklerle anlaşma yüzdesi oldukça yüksek olan bu hayvan, yine çocuklarla iyi bir anlaşma gösterebilir. Orta enerji düzeyi ile dikkat çeken bu hayvanın, yine eğitim konusunda çok fazla istekli olmadığını da buradan söylemek gerekir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)