Anasayfa / Genel / Shih Tzu Yavruları Yağız Pet Club

Shih Tzu Yavruları Yağız Pet Club

Shin Tzu

Ortalama olarak 10 ila 16 yıl arasında yaşam süresi olan bu mükemmel hayvan, görüntü itibariyle ilginç köpek ırklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle sadık ve eğlenceli bir dost arayan insanlar için, Shin Tzu doğru bir tercih olarak karşımıza gelmektedir. Oldukça anlayışlı ve bir o kadar da heyecanlı olan bu köpek cinsi, hayat doludur, mutludur. Aynı mutluluğunu etrafına yansıtan bu muazzam bir köpek, hem dişilerde hem de erkeklerde 4 ile 7.2 kilogram arasında değişkenlik göstermektedir.

Çin Tibet ırkı olarak karşımıza gelen bu köpek türünün, tüm dünya genelinde insanlar tarafından bir tercih haline geldiğini söyleyebiliriz. Çok hoş renklerle birlikte Shin Tzu gerçekten farklı ve ilginç bir köpek türü olarak karşımızdadır. Boyu ise 20 ila 28 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük hayat dolu ve enerji seviyesi üst düzeyde olan bu köpek türü ile birlikte yaklaşık 10-15 yıl iyi bir dosta sahip olabilirsiniz. Her ne kadar cüssesi ufak tefek gibi görünse de bu köpek türünün gerçekten çok önemli ve özel bir yeri bulunmaktadır. Hayvan seven ve beslemek isteyen insanlar için, Shin Tzu en doğru tercihlerden biridir.

Görüntü olarak oldukça etkileyici olan bir hayvan türü, insanları çok sever ve onları korumak ister. Bu iş için çok fazla müsait olmasa bile, küçük boyutunu cesareti ile birlikte tamamlayan mükemmel bir hayvan karşımızdadır. Beyaz siyah ve kaplan desenli renkleri ile birlikte altın rengi bu hayvanın dış görünüşünü en iyi şekilde simgeleyen renkler olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendine has özelliklere sahip olan bu mükemmel hayvan, eğitimle birlikte çok iyi bir yere gelebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)