Anasayfa / Pomeranian Boo / Tea Cup Pomeranian Yavruları

Tea Cup Pomeranian Yavruları

Pomeraian

Küçük ve ilgi çekici hayvan türleri içerisinde insanların dostu olan köpeklerin gerçekten çok özel bir yere sahip olduğu bilinmektedir. Yetişkin bir kütle 2 ile 3,5 kilogram arasında değişkenlik gösterebilir. Elbetteki duruşu ve muazzam görüntüsü ile birlikte bahsettiğimiz hayvan Pomeraian, 12 ile 16 yıl arasındaki yaşama süresi ile birlikte hayat dolu bir görüntü ortaya koyuyor.Bu hayvan her zaman sizin iyi bir dostunuz olmaya adaydır. Sosyal ve bir o kadar da aktif olan hayvan, gerçekten çok zeki köpek türleri arasında bulunmaktadır.

Yetişkin bir hayvanın boyu yaklaşık 20 santimetre boyutundadır. Oldukça sosyal ve dışa dönük olan bu hayvanlar ufak tefek bir yapıya sahiptir. Orta Avrupa kökenli olan Pomeraian ile birlikte bu hayvanın gelişim süreci gerçekten köpek seven insanlar için çok ilginç bir süreç ortaya koymuştur. İlgi çekici ve şık görüntüsünün yanı sıra bakım konusunda ve bu hayvanların gerçekten çok önemli ihtiyaçları bulunmaktadır. Kabarık tüyleri ile birlikte dış görüntüsü çok olan bir hayvan türü burada karşımızdadır. Hareketli yapısı ve heyecan dolu görüntüsü ile birlikte, elinizde gerçekten sizin için mükemmel bir dost olduğunu buradan söylememiz gerekmektedir.

Siyah, beyaz ve gölgeli gri renk tonları ile birlikte, kahverengi ve portakal rengi bu hayvanı tanımlamak için tercih edilecek renkler arasında bulunmaktadır. Almanya ve Polonya kökenli olmakla beraber, görüntüsü ile birlikte gerçekten Avrupa’nın çok ender bir köpeği buradan karşınıza çıkmak durumundadır. Bol tüylü ve kabarık görüntüye sahip olan bu şirin hayvan, çok sayıda kişi için evdeki iyi bir dost tercihi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Hemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)