Anasayfa / Video / Beagle videoları izle

Beagle videoları izle

Pek çok farklı gıda üzerinde yapılan araştırmalar köpekler için olumlu ya da olumsuz sonuçlar ortaya koyabilir. Örneğin sanıldığının aksine pek çok gıdanın çiğ verilmesi çok faydalı olmayabilir. Çiğ balık ilerleyen zamanlarda önemli bir problem ortaya çıkarabilir. Aynı şekilde çiğ yumurta pek çok değişik bakteri üreten bir sistem haline gelebilir ve köpeğe zarar verebilir.

Tuz tüketmesi konusunda da köpeğinizin gerçekten kontrol altında tutulması önemlidir. Hem şekerli gıdalar hem de tuzlu gıdalar köpekler için uzun vadede büyük zararlar ortaya koyabilir. Pek çok köpek şeker hastasıdır ve özellikle beslenme esnasında bu konular dikkatlice gözden geçirilmelidir. Her ne kadar sağlıklı gibi görünse de salam ve sosis gibi gıdaların da köpekler için çok fazla faydalı olmadığını söyleyebiliriz. Salam üretiminde kullanılan değişik malzemeler köpekler için bir sakınca yaratabilir. Kedi maması aşırı protein zengini bir tercih olmakla beraber, tercih edeceğiniz gıda kesinlikle köpek maması olmalıdır.

Uzmanlar tarafından büyük bir dikkatle oluşturulmuş formül ve üretilmiş ürün ile birlikte, beslenme konusunda köpeklerinize en iyi desteği verebilirsiniz. Köpeğiniz için gıda tercihini dikkatlice yaparken özellikle onun gıda olması gereken saatleri belirlemelisiniz ve bu kurallara uymalısınız. Bu şekilde beslenme düzeni ortaya çıktığı gibi, tercih ettiğiniz sağlıklı besinlerle birlikte köpeğinizin gelişmesine ve hayatını devam ettirmesine her zaman yardımcı olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara