Anasayfa / Cavalier King Charles / Cavalier Yavrularımız

Cavalier Yavrularımız

Birleşik krallık kökeni bir ırk olan Cavallier, hem rengi hem de tüyleri ile birlikte küçük köpek türleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Oldukça sevecen ve bir o kadar da duygusal yapıya sahip olan bu hayvan, cüssesine oranla bakıldığı zaman oldukça korkusuz ve cesaretli bir yapıya sahiptir. Aslında oldukça sabırlı ve dikkatli bir hayvan türü olarak Cavallier karşımıza çıkmıştır. İnsanlar ile birlikte yaşamaya alışkın olan bu hayvan, oldukça uyumludur ve oyuncu kabiliyeti her yerde bu havanın özelliğini daha dikkat çekici hale getirmektedir.

3 renk modeli ile birlikte karşımıza çıkan bu hayvan, siyah ve bronz renklerin tanımı ile birlikte, gerçekten önemli bir renk kombinasyonuna sahiptir. Yaratılıştan gelen bu özellik ile beraber sarkık kulaklı buraları çok daha sevecen ve dikkat çekici hale getirmektedir.Dişiler 5.9 ile 8.2 kilogramağırlığında değişmektedir. Yine erkekler ağırlık olarak 5.9 ile 8.2 kilogram bir özelliği ortaya koymaktadır. Boy ise yine erkeklerde ve dişilerde aynı olmakla beraber, 30 ile 33 cm arasında değişkenlik gösterir.

Son derece cesur ve tavırları ile ilgi çeken bu hayvanın, yaklaşık olarak 9 ila 14 yıl arasında değişen bir ömrü bulunmaktadır. Son derece önemli ve dikkat çekici hayvan türleri içerisinde eğitime yatkın yapısı ile beraber bu hayvanın çok önemli özellikleri kendini göstermektedir. Çocuklarla ve diğer hayvanlarla çok iyi geçinen Cavallier, aynı zamanda yetişkin insanlarla yine uyumlu bir geçim karakterini dışa yansıtmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Call Now ButtonHemen Ara
Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)