Anasayfa / Chow Chow / İstanbul da Satılık Chow Chow Yavruları

İstanbul da Satılık Chow Chow Yavruları

Chow Chow

Çinli bir köpek ırkı olan Chow Chow, bir diğer adı ile aslan köpeği olarak bilinir. Tüylerle birlikte kabarık bir görüntü ortaya koyan bu köpek türü, gerçekten inatçı kimliği ile birlikte son derece ilginç bir hayvan olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar özgürlüğüne çok düşkün bir hayvan olsa da beraberindeki insanlarla ilişkisi gerçekten çok iyi niteliklerle sonuç ortaya koymaktadır. Özellikle de çocuklarla arasının çok iyi olduğu bilinen Chow Chow, Çin ırkının gerçekten mükemmel köpek türlerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

Ortalama olarak 9 ila 15 yıl yaşayan bu hayvanlar, hayatı boyunca sadık, bağımsız ve sessiz yapısıyla dikkat çekmektedir. Aynı zamanda ilgisiz görüntüsü ile birlikte gerçekten kendi başına buyruk ve özgürlüğü sayan yapısına uygun bir görüntü ortaya koymak durumundadır. Mavi, krem, kırmızı ve siyah rengi ile birlikte dikkat çeken bu hayvan, aynı zamanda kahve tonları ile birlikte gerçekten mükemmel bir görüntü bütünlüğüne sahiptir. Erkeklerde 48 ile 56 cm boy yüksekliği bulunmaktadır. Aynı şekilde dişilerde ise 46 ile 51 cm bir boy yüksekliği karşımıza çıkmaktadır. Ağırlık olarak erkekler 25-32 kilogram arasında değişebilir. Dişiler ise 20 ile 27 kilogramağırlığa sahiptir.

Her ne kadar uslu olsa bile inatçılık seviyesi bazı durumlarda üst düzey olan bu hayvan, siyah dili ile birlikte dikkat çekebilir. Her ne kadar tüm aileye bir dost gibi görse de özellikle aile içerisinden bir karakteri tamamen sahiplenen özelliğe sahiptir. Diğer köpeklere karşı yine baskın bir karakteri burada ortaya çıkmaktadır. Yumuşak tüylü ve son derece ağır başlı yapıya sahip olan bu hayvanların, dost için doğru bir tercih olduğunu buradan söyleyebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/yagiz_petclub
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara