Anasayfa / Video / Tea Cup Bardak Köpek Poodle Videoları

Tea Cup Bardak Köpek Poodle Videoları

Toy Poodle

Taksan basamağı ırkına ait olan köpek türlerinden biri de Toy Poodle olarak karşımıza çıkmaktadır. Adeta bir oyuncak köpek gibi karşımıza çıkmış olan bu tür, eviniz için tercih edeceğiniz doğru ve ideal bir seçenek olma özelliğini göstermektedir. 24 ila 28 cm arasında yükseklik değişkenlik gösterirken,3.5-4 kilogram arasındaki bu hayvan gerçekten son derece hoş ve muazzam bir görüntüye sahiptir. Üst köpek türü olarak karşımıza çıkmış bu muazzam hayvan türü, 12 ile 15 yıl arasındaki ömrü sizinle geçirebilir ve dostunuz olabilir. Atik bir yapıya sahiptir ve hareketli bir görüntü ortaya koymaktadır. Bununla beraber Toy Poodle son derece aktif ve zeki bir yapısı ile birlikte dikkat çekmektedir.

Her ne kadar zorlu bir süreç olsa da eğitim konusundaki amacınız buradaki çabalarınızla birlikte mümkün olabilir. Getirebilir bir hayvan sınıfı içerisinde kabul gören Toy Poodle ile beraber, gerçekten bu muazzam hayvan türü görüntüsüyle yine siz etkilemeye devam edecektir. Periyodik bakım ve dengeli destek ile birlikte, iyi bir dost sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Son derece hoş bir görüntü olarak da önemli bir özelliği temsil eden bu hayvan, sakin mizacı ile birlikte gerçekten çok önemli özelliklere sahip bir görüntü ortaya koymaktadır. Oyuncuyapısı ve hareketli görüntüsü ile birlikte, bu hayvanlar için sosyal hayat gerçekten çok önemlidir. Sizin de bulunduğunuz ortamı adaptasyon konusunda çok fazla sorun yaşamazlar.

  0554 348 69 36

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Sohbete Başla
Yağız Pet Club’a hoşgeldiniz 🐶
Size nasıl yardımcı olabiliriz? Yoğunluk nedeni ile bazen cevap süremiz gecikebiliyor beklerken instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz.😇 instagram.com/evcil_yavru
(Not:Otomatik mesajdır.!)
Hemen Ara